T.C. Mİllî Eğİtİm BakanlIğI
SİİRT / MERKEZ - Siirt Atlas Jet Mesleki Eğitim Merkezi

Haberler

Ara

Kalfalık ve ustalık belgesi alabilmek için denklik başvuruları başladı. Başvurular 30 Nisan 2018´e kadar devam edecektir.

Ara

Kas

Denklik başvuruları 01 Aralık 2017´de başlıyor. Başvurular 1-29 Aralık 2017 tarihleri arasında alınacak.

Nis

Ock

Ara

Çıraklık eğitimi kayıtları Ocak ayı boyunca merkezimize başvurma yoluyla yapılacaktır. Çıraklık eğitimine kayıt olabilmek için en az 1997 öncesi ilkokul mezunu, 2012 öncesi İlköğretim mezunu ya da 2012 sonrası Açık Lise okuyor omak gerekiyor.

Ock

Sınava ilişkin Giriş Belgenizi sol menüdeki Sınav Sistemi bağlantısına tıklayarak T.C. Kimlik numaranızla çıkarabilirsiniz.

Ock

Siirt Atlas Jet Mesleki Eğitim Merkezi’nde çıraklık kayıtları 30 Ocak Cuma günü sona eriyor. Kayıtlar Küçük Sanayi Sitesindeki Mesleki Eğitim Merkezinden kayıt formu alınıp istenen evraklarla başvurmak suretiyle yapılmaktadır. Kayıt olabilmek için aranan şartlar şunlardır:

Eyl

Eylül ayında yapılan Kalfalık-Ustalık sınav sonuçları belli oldu. Sınav Sistemi´nden T.C. Kimlik Numarasıyla sınav sonucu öğrenilebilir. Belgelerin basımı en kısa zamanda tamamlanacak olup, onay işlemlerinden sonra dağıtılabilecek. Onay işlemi tamamlandığında adaylara SMS yoluyla bildirilecek.